Evenimente fundraising

Fondul Educatia lui Elisei @ Dăruiește ziua ta ~ 2022

Prin Galantom îți poți îndemna prietenii care vor să iți cumpere un cadou de ziua ta de naștere sau de nume să facă, în schimb, o donație pentru o cauză. Fă-ți pagina pentru a-ți dărui ziua pe ziuata.galantom.ro!

Ponorâta grădinărește @ Dăruiește ziua ta ~ 2022

Educație și dezvoltare comunitară în Castelu și Ponorâta @ Dăruiește ziua ta ~ 2022

Bani de liceu pentru Denisa @ Dăruiește ziua ta ~ 2022

Sprijin pentru educația copiilor din Castelu @ Dăruiește ziua ta ~ 2022